Nadnárodné projektové stretnutie Erasmus+ v Bratislave

V poradí štvrté projektové stretnutie sa uskutočnilo 19. – 23. októbra 2015 v Bratislave v našej škole.

Na zasadnutí sa zúčastnili zástupcovia všetkých zapojených krajín z Portugalska, Rumunska, Turecka a Slovenska. Obsahom pracovného programu bolo zhodnotenie prvého roku fungovania projektu Plánovanie kariéry mladých ľudí, rokovanie o úlohách, ktoré nás čakajú v druhom roku, diskusia o priebehu  týždennej výmennej návštevy 40 študentov z Rumunska, Turecka,  Portugalska a Slovenska 11. – 17. apríla 2015 v Bratislave a o spoločnom pracovnom programe, úlohách a aktivitách pre študentov počas stretnutia a pred ním.

 

Našim partnerom sa veľmi páčil program a módna prehliadka našich študentov, ktorý si pripravili počas  Dňa otvorených dverí 21. 10. 2015 v telocvični našej školy.

 

Vo voľnom čase sme našim zahraničným kolegom predstavili naše hlavné mesto, bohaté na pamiatky, z ktorých mnohé sa nachádzajú v Starom Meste:  Bratislavský hrad, Dóm svätého Martina, Primaciálny palác, Slovenské národné divadlo a iné.

Pozoruhodná bola aj exkurzia do Malých Karpát a prehliadka hradu Červený kameň.

 

Ing. Agáta Danielovičová, koordinátorka projektu

 

červeny kamen naši partneri prehliadka škol
studentska spoločnost
tvorba nabytkusimona v Primaciálnom paláci - všetci účastníci v Primaciálnom paláci v zasadačke Spojenej školy časť delegácie